Georgia Hunterová


Když bylo Georgie Hunterové patnáct let, dozvěděla se, že její předkové patří k těm, kdo přežili holocaust. Román Měli jsme štěstí vznikl na základě její snahy odhalit šokující rodinnou historii. Spisovatelčiny webové stránky www.georgiahunterauthor.com nabízejí pohled do zákulisí náročného pátrání, které tento projekt provázelo. Autorka žije s manželem a dvěma syny ve státě Connecticut.

Související akce a aktuality:

„Hudba byla vždycky moje vášeň“

„Hudba byla vždycky moje vášeň“
čítanka
Měli jsme štěstí od americké spisovatelky Georgie Hunterové je ideální knihou, kterou byste měli přibalit na letní dovolenou hned z několika důvodů. Na mnoha stranách odkrývá příběh plný dramatických i tragických okamžiků, ale nechybí v něm ani láska, naděje a optimismus. Jeho hrdiny si oblíbíte natolik, že vám po přečtení budou chybět.

Jak vznikl román Měli jsme štěstí

Jak vznikl román Měli jsme štěstí
knižní novinky
Světový bestseller z období druhé světové války je výsledkem dlouhého pátrání v archivech, sbírání materiálů a zaznamenávání osobních svědectví. Na jeho počátku stálo náhodné odhalení rodinného tajemství.

Ohromující válečný román plný naděje

Ohromující válečný román plný naděje
čítanka
Když bylo Georgie Hunterové patnáct let, dozvěděla se, že její předkové patří k těm, kdo přežili holocaust. Neuvěřitelný příběh své rodiny se nakonec rozhodla zpracovat ve svém debutovém románu – a jeho vznik doprovázelo náročné pátrání.

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.