Krvavé tajemství


Rachel Amphlett

Brutální vražda v elitářské rodině. Třetí případ Kay Hunterové.

Večírek na zahradě kentského zámečku se nečekaně zvrtne, když je objevena mrtvola šestnáctileté Sophie, na jejíž počest se slavnost konala. Kay Hunterová a její kolegové jsou brutální vraždou šokováni. Na začátku vyšetřování se zdá, že vrah bude brzy čelit spravedlnosti, ale nakonec se ukáže, že podezřelých je mnohem víc. Jak je možné, že tolik lidí mohlo mít motiv k vraždě mladé nevinné dívky? Aby Kay zjistila, kdo za vraždou stojí, musí odhalit temná tajemství exkluzivní komunity, do níž Sophie patřila. A to nebude snadné. Kay navíc stále pátrá po vlastních nepřátelích, a když učiní šokující objev, má pocit, že její život už nikdy nebude stejný.

Číst více
399,00 Kč doporučená cena
V prodeji

další tituly z řady "Kay Hunterová"

detailní informace

Počet stran 320
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 11.03.2024
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,432 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
Původní název One to Watch
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jitka Šišáková
EAN 9788076626225
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

autor knihy

Rachel Amphlett Rachel Amphlett

Rachel Amphlett


Než se bestsellerová autorka krimi Rachel Amphlett vydala na spisovatelskou dráhu, hrála na kytaru, pracovala jako komparzistka v televizi a u filmu, moderátorka v rádiu a producentka na volné noze pro BBC. Byla také redakční asistentkou v knižním nakladatelství. Teď však místo trsátka třímá v ruce pero a píše krimi a špionážní romány, protože právě na těch vyrůstala. Její série s Kay Hunterovou se odehrává v Kentu a vystupuje v ní úzce semknutá parta detektivů. Kromě sérií píše také samostatné krimiromány a psychologické thrillery. Rachel ráda cestuje a má britské a australské občanství.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.