Proti proudu


Dan Tržil

Jediným limitem jsme my sami. Tajemství úspěchu českých osobností v publikaci podle známého podcastu.

Co je to dobrý život a jak si ho pro sebe vytvořit? Dan Tržil, autor podcastu Proti Proudu, hledá odpovědi s českými osobnostmi, které se nebály vybočit z bezpečných hranic mainstreamu. V originálním průvodci kromě rozhovorů najdete i nadčasové úvahy ze sféry seberozvoje, financí, vzdělávání nebo vztahů. Každou z těchto oblastí můžete nastavit tak, abyste dosáhli svých cílů – tak se nechte inspirovat a jděte za tím, co má v životě skutečnou hodnotu!

Dan Tržil je tvůrce podcastu Proti Proudu, podcastový expert a konzultant. Podcasty byly vždy jeho oblíbeným zdrojem inspirace a osobního rozvoje, a tak se po dvouleté fázi digitálního nomádství vrátil do Čech, kde v roce 2016 založil Proti Proudu, jeden z nejposlouchanějších českých podcastů, kde výjimečné české osobnosti sdílí svůj recept na úspěšný a spokojený život a popisují cestu na vrchol ve svých oborech.

Dan je zároveň velkým propagátorem podcastů, s jejich tvorbou pomáhá firmám i jednotlivcům a vytvořil katalog ceskepodcasty.cz.

Číst více
549,00 Kč doporučená cena
V prodeji
Podobné

detailní informace

Počet stran 488
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 31.10.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,547 kg
Jazyk čeština
EAN 9788076624474
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

autor knihy

Dan Tržil Dan Tržil

Dan Tržil


Tvůrce podcastu Proti Proudu, podcastový expert a konzultant. Podcasty byly vždy jeho oblíbeným zdrojem inspirace a osobního rozvoje, a tak se po dvouleté fázi digitálního nomádství vrátil do Čech, kde v roce 2016 založil Proti Proudu, jeden z nejposlouchanějších českých podcastů, kde výjimečné české osobnosti sdílí svůj recept na úspěšný a spokojený život a popisují cestu na vrchol ve svých oborech. Dan je velkým propagátorem podcastů, s jejich tvorbou pomáhá firmám i jednotlivcům a vytvořil katalog ceskepodcasty.cz.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.