Náhradník


Nicole Lundriganová

Rafinovaný psychologický thriller, který svou atmosférou evokuje Dívku ve vlaku.

Rafinovaný psychologický thriller o učiteli fyziky, který je obviněn z vraždy jedné ze svých studentek, evokuje svou atmosférou Dívku ve vlaku či Musíme si promluvit o Kevinovi.

Warren Botts je rozčarovaný doktor přírodních věd, který si udělá roční přestávku ve výzkumné práci na univerzitě a odchází vyučovat fyziku na druhý stupeň základní školy. Tento mírný a nenápadný samotář se spřátelí se svou studentkou, třináctiletou Amandou, která se cítí opuštěná a hledá spřízněnou duši.

Jednoho nedělního rána si jde Warren zaběhat a po návratu najde Amandu mrtvou, oběšenou na stromě na svém zadním dvorku. Následuje policejní vyšetřování, Warren však nedokáže – nebo nechce – zodpovědět otázky, které se na něj valí ze všech stran. Podezření narůstá a Warrenovi mírumilovní sousedé se brzy začnou chovat nepřátelsky.

Mezitím anonymní vypravěč, který je obdařen nebezpečnou kombinací vysoké inteligence a emocionální odtažitosti, popisuje minulé i současné události. Napětí se stupňuje a my začínáme postupně chápat, jakou sílu mají vzpomínky, tajnosti a lži.

Náhradník je strhující thriller, který drží čtenáře v napětí až do poslední stránky a nabízí mrazivý pohled do mysli psychopata.

Číst více
349,00 Kč doporučená cena
Nedostupné

detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 376
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 25.02.2019
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,497 kg
Jazyk čeština
Původní název The Substitute
Původní jazyk angličtina
Překladatel Irena Steinerová
EAN 9788074737459
Věk od 18
Edice Thrill
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.