Tři hodiny v ZOO


Gin Phillipsová

Napínavý thriller, kde se v boji o život počítá každá vteřina.

Měl to být idylický den, změnil se ale v boj o přežití. Joan si se svým čtyřletým synem užívá v ZOO do poslední chvíle. Několik výstřelů, které zaslechne u východu, ji přinutí s dítětem v náručí utéct zpět do zahrady. Útočníci jsou jim v patách a jsou horší než dravá zvěř. Pro Joan tak začíná závod s časem. Žádný úkryt není dost bezpečný a chvilka nepozornosti ji i syna může stát život. Jak daleko dokáže matka zajít, aby uchránila své dítě?

„Mimořádně silný pohled na to, co znamená být matkou, a zároveň nepředstavitelná hrůza, jakou byste mohli zažít i vy.“ – PUBLISHERS WEEKLY

„Výtečně vykreslené postavy a sugestivní styl. Každá vystřelená kulka a každé objevené tělo tu má svůj význam.“ – KIRKUS

Číst více
89,00 Kč doporučená cena
Nedostupné
Podobné

detailní informace

Počet stran 272
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 13.11.2017
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,387 kg
Jazyk čeština
Původní název Fierce Kingdom
Původní jazyk angličtina
Překladatel Markéta Musilová
EAN 9788025907450
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s papírovým potahem bez laminace

autor knihy

Gin Phillipsová Gin Phillipsová

Gin Phillipsová


Gin Phillipsová se narodila v Montgomery v Alabamě a vystudovala žurnalistiku se zaměřením na politické zpravodajství. Více jak deset let pracovala jako časopisecká redaktorka a pobývala v Irsku, New Yorku a Washingtonu. Nyní žije i s rodinou v Birminghamu. Za první román s názvem The Well and the Mine získala autorka v roce 2009 ocenění objev roku knihkupectví Barnes & Noble.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.