Henryho tajemství


Kristina Ohlssonová

Vzrušující kriminální román o stínech z minulosti a stopách, které nikdy nelze úplně zahladit.

Vzrušující kriminální román o stínech z minulosti a stopách, které nikdy nelze úplně zahladit.

Právník Martin Benner miluje starožitnosti. Když jeho přítel Henry zemře, dostane Martin nabídku, které nelze odolat: převzít Henryho podíl v obchodě se starožitnostmi v New Yorku. Vzápětí mu ale nějaký cizinec tvrdí, že byl Henry zavražděn, a Martinovi se začnou postupně odhalovat temné obchodní praktiky. Odlišit pravdu od lži a přítele od nepřítele je pro něj čím dál obtížnější. Navíc někdo zanechává stopy ve sněhu u jeho domu. Kdo ho sleduje? Kdo byl doopravdy Henry Schiller? A co se stalo v den, kdy zemřel?

Kristina Ohlssonová je jednou z nejuznávanějších a nejúspěšnějších švédských autorek kriminálních románů a dětských knih.

Číst více
449,00 Kč doporučená cena
V prodeji

další tituly z řady "Martin Benner - vázaná"

detailní informace

Žánr detektivka
Počet stran 432
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 03.06.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,568 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
Původní název Henrys hemlighet
Původní jazyk švédština
Překladatel Vendula Nováková
EAN 9788076621503
Věk od 18
Edice Fleet
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

autor knihy

Kristina Ohlssonová Kristina Ohlssonová

Kristina Ohlssonová


Kristina Ohlssonová vystudovala politologii, pracovala mj. jako analytička v Organizaci pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OSCE), na švédském ministerstvu zahraničních věcí a Policejním prezidiu, rok působila ve Vídni jako expertka na otázky terorismu. Velkou popularitu u českých i světových čtenářů získala její série s vyšetřovatelkou Frederikou Bergmanovou, která od roku 2013 vychází i v češtině. Mimo tuto sérii píše autorka ještě knihy o advokátovi Martinu Bennerovi.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.