Moskva


Jack Grimwood

Návykový a velmi inteligentní thriller odehrávající se přímo v temném srdci komunistického režimu v období studené války

Štědrý den roku 1985. Na Rudém náměstí je nalezeno odkrvené, vyholené tělo mladého muže. Zmrzlé na kost připomíná kus mramoru. Na pravé ruce schází malíček. Týden poté, co do Moskvy přijede důstojník vojenské rozvědky Tom Fox, se začne pohřešovat patnáctiletá dcera britského velvyslance. A Fox dostane úkol ji co nejrychleji najít. Jenže poslední, co mohou Sověti potřebovat, je cizí rozvědčík čmuchající v jejich rajónu.

Zvlášť proto, že se vrah, jehož existenci nelze přiznat, natož aby jej bylo možné polapit, chystá znovu zabíjet…

Moskva je studenoválečný thriller, který čtenáře přenese do jiné doby a na jiné místo – do temného srdce poznamenaného zlověstným odkazem z druhé světové války.

Číst více
119,00 Kč doporučená cena
Nedostupné
Podobné

detailní informace

Počet stran 464
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 12.02.2018
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,606 kg
Jazyk čeština
Původní název Moskva
Původní jazyk angličtina
Překladatel Martina Neradová
EAN 9788074736278
Věk od 18
Edice Thrill
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

video

Recenze

severskekrimi.cz - Jack Grimwood – Moskva, Radka


„…Moskva je thriller skrz naskrz prolezlý špinavou politikou a brilantně zobrazující rozpínající se moc zla, které a světě přetrvává po desetiletí a živí se lidskou slabostí a strachem…“

autor knihy

Jack Grimwood Jack Grimwood

Jack Grimwood


Jon Courtenay Grimwood se narodil na Maltě, ale vyrůstal v Británii, na Dálném východě a ve Skandinávii. Po studiích pracoval jako nakladatelský redaktor a novinář na volné noze. Přispívá do britských novin, např. The Times, Telegraph, Independent a Guardian. Proslavil se jako autor fantasy románů, za něž obdržel řadu ocenění. Je dvojnásobným držitelem ceny BSFA za nejlepší science fiction (Felaheen a End of the World Blues). Titulem Moskva se čtenářům poprvé pod pseudonymem Jack Grimmwood představil v žánru thrillerů. Jeho knihy byly přeloženy do více než desítky jazyků.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.