Kryptoportál


Bobbie Peers

Dobrodružná jízda světem tajemných sil pokračuje! Tentokrát William s Iscií musí odhalit tajemství záhadného kryptoportálu.

William se vrací do Institutu posthumánního výzkumu, zjišťuje však, že je tam všechno úplně naruby. Na každém kroku stráže, platí zákaz vycházení a další nová přísná pravidla. Důvod toho všeho leží zmrazený ve sklepě institutu: je jím Abraham Talley, muž, který Williama přednedávnem málem připravil o život. Něco tady ale tak úplně nehraje... Kdo je ve skutečnosti ta záhadná osoba, která se uprostřed noci snaží s Williamem navázat kontakt, a proč Williama poslední dobou trápí podivné záchvaty? A co je vůbec zač ten zatracený kryptoportál?

William s Iscií znovu musejí čelit temným silám, jejichž moc si dosud nedokážou představit, a pokračují spolu v dechberoucí cestě za tajemstvím luridia.

Číst více
299,00 Kč doporučená cena
Nedostupné

další tituly z řady "William Wenton"

detailní informace

Počet stran 232
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 29.01.2018
Formát 165x235 mm
Hmotnost 0,405 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Filip Hřiba
Číslo dílu 2
Původní název Kryptoportalen
Původní jazyk norština
Překladatel Marie Voslářová
EAN 9788074736261
Věk od 8
Edice Trix
Typ Kniha
Vazba měkké desky z kartonu

autor knihy

Bobbie Peers Bobbie Peers

Bobbie Peers


Bobbie Daniel K. Peers je norský režisér, scénárista, ilustrátor a spisovatel. Vystudoval London International Film School. Za scénář a režii k filmu Sniffer získal v roce 2006 na festivalu v Cannes Zlatou palmu za nejlepší krátký film. Zloděj luridia je jeho první knihou ze série s malým hrdinou Williamem Wentonem. Autor je nositelem několika významných cen – například The Bokslukerprisen Award Norway (2017), Children’s Book Award Norway (2016) nebo Book of the Year Norway (2016).

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.