Už je čas na CYKLOKOMIKS!

čítanka

Zábavné stripy ze světa cyklistiky pro profíky i pro hobíky!

Jaro se hlásí o slovo, venku vše pučí a rozkvétá a vše přímo vybízí k tomu, abychom nasedli na kolo a vyrazili na výlet. Ale protože je jarní počasí nevyzpytatelné, nastanou i dny, kdy fičí a prší, a to se nám ven nechce. Takové dny jsou jako stvořené pro to, abychom se na cyklistickou sezónu připravili prozatím teoreticky – a nejlépe i zábavnou formou.

Rádi vám proto připomínáme skvělý CYKLOKOMIKS, který by neměl chybět v knihovně žádného cyklisty. Díky této knížce se totiž o své oblíbené outdoorové činnosti dozvíte ledacos nového a zároveň si připomenete, co k ní neodmyslitelně patří – například bláto na zádech…

 

 

Najdete tu vychytávky všeho druhu pro rychlejší jízdu, tréninkové a nutriční rady, přehled taktických postupů, ať už pro jízdu v balíku, v úniku, ba dokonce v supermarketu!

Rady, jak zamknout kolo, když se zastavíte v občerstvovně. Tipy, jak se obléknout a jakou zvolit výbavu. Nechybí dokonce periodická tabulka cyklistů! Vše podáno s nadhledem a jemným anglickým humorem.

 

 

Autor Dave Walker je britský kreslíř komiksů a vášnivý cyklista. Své cyklistické stripy publikuje kromě internetu v řadě sportovních periodik (Cycling Weekly, Cycling UK) anebo v deníku The Guardian. Kromě jízdy na kole se zajímá o umění a fotografii a nejraději fotí proměnlivá stádia mořského přílivu.

 

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.