Pokřtili jsme Knihu, kterou posypal hvězdný prach

akce a aktuality

Třináctého září jsme společně pokřtili Knihu, kterou posypal hvězdný prach od Nory Eckhardtové. Po stopách nafukovacích balonků jsme doputovali do bistra Artyčok v pražské Stromovce, kde se nejprve ujal slova kmotr knihy, režisér a herec Jiří Havelka. Následně herec Václav Jiráček přečetl ukázku z knihy a příjemný program jsme zakončili hudebním vstupem Petra Putny. Děkujeme vše, kteří na křest dorazili!

Máte rádi dobrodružné a vtipné výlety do historie? Pak byste nádherně ilustrovanou Knihu, kterou posypal hvězdný prach určitě neměli minout.

Prozradí totiž, co se stane, když dva rivalové uzavřou sázku o to, kdo vydá úspěšnější knihu. Souboj nakladatelů Maxe Alfreda a Jonatana Bartoloměje byl zamýšlen jako nadsázka. Jenže jak postupem času nabírá na důležitosti, jsou oba ochotní pro vítězství obětovat cokoliv. Zápolení provází drobné podvůdky, pikle a tajnosti. Ve chvíli, kdy se Alfred rozhodne využít exklusivního letu balónem ke zviditelnění své „Knihy, kterou posypal hvězdný prach“, se však honba za výhrou mění v opravdové drama. 

 

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.