Noční dům


Jo Nesbo

Nesbo v novém žánru! Thriller s hororovými prvky, který vás pohltí.

Čtrnáctiletému Richardovi, který se po tragických událostech přistěhoval k tetě a strýci do městečka Ballantyne, se smůla lepí na paty. Když přemluví spolužáka Toma, aby z telefonní budky někomu náhodně zavolal a vystřelil si z něj, vypadá to jako nevinná lumpárna. Jenže sluchátko vzápětí Toma sežere. Richardovi nikdo nevěří a po zmizení dalšího spolužáka ho čeká pobyt v nápravném zařízení. Jak dokáže, co se doopravdy stalo? A není náhodou všechno úplně jinak?

Číst více
399,00 Kč doporučená cena
V prodeji
Podobné

detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 240
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 20.05.2024
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,359 kg
Jazyk čeština
Původní název Natthuset
Původní jazyk norština
EAN 9788076626607
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

art.ceskatelevize.cz - Jo Nesbo tentokrát píše o tom, co dělat, když vám telefon sežere kamaráda


"Jednou z nejočekávanějších tuzemských květnových knižních novinek byl překlad nového románu Joa Nesboho. Tentokrát se ovšem nejedná o další dobrodružství populárního Harryho Holea. Ne, Noční dům se tváří jako horor. Pro děti. Ale nakonec je to trochu jinak"

autor knihy

Jo Nesbo Jo Nesbo

Jo Nesbo


Jo Nesbo je světoznámý norský spisovatel a hudebník, proslul zvláště sérií kriminálních románů s vrchním komisařem Harrym Holem, z nichž první vyšel již v roce 1997. Píše ale také thrillery, povídky či knihy pro děti, v nichž jako hlavní postava vystupuje potrhlý vynálezce doktor Proktor. Za svou tvorbu získal řadu domácích i zahraničních literárních ocenění. Jeho knihy se dočkaly překladu do více než padesáti jazyků a celosvětově se jich prodalo již přes 55 milionů.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.