Ostrov
P

Ostrov


Samuel Bjork

i Připravujeme

Ostrov v moři strachu. Pátý případ Holgera Muncha a Mii Krügerové.

Mia se vrátila na ostrov Hitra s úmyslem udělat za svojí policejní kariérou tlustou čáru. Jedenáctiletá Sofie ji však přemluví, aby se pokusila vyřešit záhadné zmizení jejího kamaráda. Místnímu policistovi Eriksenovi zase dělá starost znesvěcený oltářní obraz v kostele. Pátrání po pachateli ho zavede až do vyřazeného člunu, v jehož podpalubí čeká hrůzná podívaná. Na místo je povolán vyšetřovatel Munch. Ustojí malé společenství nejkrásnějšího norského ostrova otřes vyvolaný bestiálními zločiny?
Číst více
469,00 Kč doporučená cena
Vychází 16.10.2023

detailní informace

Žánr detektivka
Počet stran 456
Datum vydání 16.10.2023
Formát 130x200 mm
Jazyk čeština
Číslo dílu 5
Původní název Hitra
Původní jazyk norština
Překladatel Daniela Mrázová
EAN 9788076625358
Věk od 15
Edice Thrill
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

autor knihy

Samuel Bjork Samuel Bjork

Samuel Bjork


Pod pseudonymem Samuel Bjork se skrývá úspěšný norský spisovatel, dramatik, zpěvák a textař Frode Sander Oien. Ve své bestsellerové detektivní sérii přivedl na scénu dvojici vyšetřovatelů Holgera Muncha a Miu Krügerovou, které si čtenáři doslova zamilovali. Po trilogii V lese visí anděl, Sova a Clona, která se hned po vydání stala hitem v celé Skandinávii a vyvolala obrovskou vlnu mezinárodního zájmu, přišel s prequelovým dílem Vlk, kde se odhalí minulost obou hrdinů a provázání jejich osudů.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.