Zbývá ještě tolik života


Louis de Bernieres

Pokračování výpravné historické trilogie od autora Mandolíny kapitána Corelliho

Po první světové válce se Rosie a Daniel stěhují se svou dcerkou na Cejlon, aby začali nový život, ovšem ani v tropickém ráji uprostřed čajových plantáží jim není souzeno najít štěstí. Také Rosiiným třem sestrám, které zůstaly doma v Anglii, stojí v cestě za jejich sny mnoho překážek, které každá zdolává po svém – a leckdy poněkud nekonvenčně. Ovšem události v Německu nabírají rychlý spád a další celosvětový konflikt je na spadnutí.

Britský autor Louis de Bernieres (* 1954) je českému čtenáři známý hlavně díky knize Mandolína kapitána Corelliho, která se dočkala i filmového zpracování. Jeho román Zbývá ještě tolik života, volně navazující na Prach, který se snáší ze snů, se tentokrát vrací do meziválečných let a k následujícímu světovému konflikt. Bernieres v něm nezůstává nic dlužen své pověsti mimořádného vypravěče a opět rozvíjí silný příběh, jehož postavy nevyhnutelně čeká další tragické období…

Z angličtiny přeložil Viktor Janiš.

Číst více
399,00 Kč doporučená cena
V prodeji

další tituly z řady "Prach, který se snáší ze snů"

detailní informace

Počet stran 256
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 10.10.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,382 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Dana Lédl
Číslo dílu 2
Původní název So Much Life Left Over
Původní jazyk angličtina
Překladatel Viktor Janiš
EAN 9788076624177
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.