Zbývá ještě tolik života


Louis de Bernieres

i Připravujeme

Pokračování výpravné historické trilogie od autora Mandolíny kapitána Corelliho

Po první světové válce se Rosie a Daniel stěhují se svou dcerkou na Cejlon, aby začali nový život, ovšem ani v tropickém ráji uprostřed čajových plantáží jim není souzeno najít štěstí. Také Rosiiným třem sestrám, které zůstaly doma v Anglií, stojí v cestě za jejich sny mnoho překážek, které každá zdolává po svém – a leckdy poněkud nekonvenčně. Ovšem události v Německu nabírají rychlý spád a další celosvětový konflikt je na spadnutí.

Britský autor Louis de Bernieres (* 1954) je českému čtenáři známý hlavně díky knize Mandolína kapitána Corelliho, která se dočkala i filmového zpracování. Jeho román Zbývá ještě tolik života, volně navazující na Prach, který se snáší ze snů, se tentokrát vrací do meziválečných let a k následujícímu světovému konflikt. Bernieres v něm nezůstává nic dlužen své pověsti mimořádného vypravěče a opět rozvíjí silný příběh, jehož postavy nevyhnutelně čeká další tragické období…

Z angličtiny přeložil Viktor Janiš.

Číst více
399,00 Kč doporučená cena
Vychází 10.10.2022

další tituly z řady "Prach, který se snáší ze snů"

detailní informace

Počet stran 256
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 10.10.2022
Formát 130x200 mm
Jazyk čeština
Ilustrátor Dana Lédl
Číslo dílu 2
Překladatel Viktor Janiš
EAN 9788076624177
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.