Poslední království


Steve Berry

Cotton Malone na stopě tajemství, které si vzal bavorský král do hrobu

Král Ludvík II. Bavorský byl v roce 1886 zbaven funkce a následně za záhadných okolností zemřel. Výstřední panovník se v posledních letech svého života snažil najít nové království, v němž by mohl vládnout podle svého. Cotton Malone a Luke Daniels teď v Bavorsku hledají listinu dokazující, komu toto území dnes vlastně patří. Jelikož po dokumentu kromě USA prahnou následníci bavorského trůnu, Německo i Čína, mají američtí agenti v patách velmi nebezpečné protivníky. A ti udělají cokoli, aby dokument nalezli jako první a poslední království bylo jejich.

Číst více
499,00 Kč doporučená cena
V prodeji
Podobné

detailní informace

Počet stran 464
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 25.03.2024
Formát 130x205 mm
Hmotnost 0,652 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 17
Původní název The Last Kingdom
Původní jazyk angličtina
Překladatel Martin Verner
EAN 9788076626263
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

autor knihy

Steve Berry Steve Berry

Steve Berry


Steve Berry je americký spisovatel, jehož knihy se pravidelně umisťují na horních příčkách amerických i světových žebříčků. Od roku 2003 vydává Berry rok co rok jednu knihu s provokativní historickou premisou. V centru jejich akčního dobrodružného děje stojí vždy nějaká nevyřešená historická záhada prorůstající výhonky až do současnosti, již může stejně tak obohatit, jako ohrozit. Se svou manželkou Elizabeth založil na podporu a uchování dějinného dědictví organizaci History Matters. Berry v současnosti píše na plný úvazek. Je jedním ze zakládajících členů uskupení International Thriller Writers, organizace sdružující takřka 6000 autorů thrillerů z celého světa, a tři roky byl jejím spolupředsedou.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.