Čas lovu


Jeffery Deaver

Najdi ji, než oni najdou tebe. Čtvrtý případ Coltera Shawa.

Allison Parkerová je na útěku se svou dcerou Hannah a její excentrický šéf najme Coltera Shawa, aby je našel a ochránil. Přestože je Colter ostřílený specialista na hledání lidí – a to i těch, kteří nechtějí být nalezeni –, Allison je oříškem i pro něj. Geniální konstruktérka, která pracuje na převratném produktu, totiž při svém útěku využívá veškeré své znalosti a schopnosti.

Brzy je také jasné, proč Allison vlastně prchá. V patách má zarputilého bývalého manžela, který kdysi pracoval jako detektiv, a tak pro něj lov lidí není žádná novinka. Po Allison navíc nejde jenom on. Pronásledují ji i dva zabijáci, kteří ke své práci přistupují se sadistickým potěšením.

Colter Shaw se za matkou a dcerou vydává až do odlehlých koutů amerického Středozápadu. Nebezpečí číhá na každém kroku a otázkou zůstává, kam Shawa neznačené stezky zavedou tentokrát.

Číst více
449,00 Kč doporučená cena
V prodeji
Podobné

detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 424
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 26.10.2023
Formát 130x205 mm
Hmotnost 0,556 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 4
Řady Colter Shaw
Původní název Hunting Time
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jiří Kobělka
EAN 9788076625655
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

autor knihy

Jeffery Deaver Jeffery Deaver

Jeffery Deaver


Jeffery Deaver je autor mezinárodních bestsellerů. Jeho knihy se prodávají ve 150 zemích a byly přeloženy do pětadvaceti jazyků. Deaver odsloužil dvě období jako prezident organizace Mystery Writers of America, mezi jejíž členy se řadí Agatha Christie, Ellery Queen, Mary Higgins Clark a Walter Mosely. MWA Jefferyho jmenovala Velmistrem. Je autorem více než čtyřiceti románů, tří povídkových sbírek, naučné knihy o právu a napsal také texty písní jednoho country alba. Jeho knihy posbíraly všechny významné ceny nebo nominace. Titul Příští oběti byl asociací International Thriller Writers zvolen knihou roku a na stejnou cenu byly nominovány také thrillery Rozbité okno a Edge. Titul Zahrada bestií získal od anglické Crime Writers Association ocenění Steel Dagger. Deaver byl také osmkrát nominován na Edgar Award. Získal tři ocenění za celoživotní dílo – od Bouchercon World Mystery Convention, časopisu Strand Magazine a v Itálii obdržel cenu Raymonda Chandlera. Podle jeho knihy Dívčí hrob natočilo HBO film s Jamesem Garnerem a Marlee Matlin v hlavních rolích; podle thrilleru Sběratel kostí vznikl ve studiu Universal Pictures film s Denzelem Washingtonem a Angelinou Jolie v hlavních rolích. Stanice Lifetime odvysílala adaptaci titulu Ďáblova slza a NBC nedávno odvysílalo devítidílnou sérii Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector. V roce 2019 se na pulty knihkupectví dostala Hra na nikdy – první díl série, ve které se čtenářům představil kočovný lovec odměn Colter Shaw.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.