Čas lovu


Jeffery Deaver

i Připravujeme

Najdi ji, než oni najdou tebe. Čtvrtý případ Coltera Shawa.

Allison Parkerová je na útěku se svou dcerou Hannah a její excentrický šéf najme Coltera Shawa, aby je našel a ochránil. Přestože je Colter ostřílený specialista na hledání lidí – a to i těch, kteří nechtějí být nalezeni –, Allison je oříškem i pro něj. Geniální konstruktérka, která pracuje na převratném produktu, totiž při svém útěku využívá veškeré své znalosti a schopnosti. Brzy je také jasné, proč Allison vlastně prchá. V patách má zarputilého bývalého manžela, který kdysi pracoval jako detektiv, a tak pro něj lov lidí není žádná novinka. Po Allison navíc nejde jenom on. Pronásledují ji i dva zabijáci, kteří ke své práci přistupují se sadistickým potěšením. Colter Shaw se za matkou a dcerou vydává až do odlehlých koutů amerického Středozápadu. Nebezpečí číhá na každém kroku a otázkou zůstává, kam Shawa neznačené stezky zavedou tentokrát.
Číst více
449,00 Kč doporučená cena
Vychází 30.10.2023
Podobné

detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 424
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 30.10.2023
Formát 130x205 mm
Jazyk čeština
Číslo dílu 4
Řady Colter Shaw
Původní název Hunting Time
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jiří Kobělka
EAN 9788076625655
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

autor knihy

Jeffery Deaver Jeffery Deaver

Jeffery Deaver


Jeffery Deaver je autor mezinárodních bestsellerů. Jeho knihy se prodávají ve 150 zemích a byly přeloženy do pětadvaceti jazyků. Deaver odsloužil dvě období jako prezident organizace Mystery Writers of America, mezi jejíž členy se řadí Agatha Christie, Ellery Queen, Mary Higgins Clark a Walter Mosely. MWA Jefferyho jmenovala Velmistrem. Je autorem více než čtyřiceti románů, tří povídkových sbírek, naučné knihy o právu a napsal také texty písní jednoho country alba. Jeho knihy posbíraly všechny významné ceny nebo nominace. Titul Příští oběti byl asociací International Thriller Writers zvolen knihou roku a na stejnou cenu byly nominovány také thrillery Rozbité okno a Edge. Titul Zahrada bestií získal od anglické Crime Writers Association ocenění Steel Dagger. Deaver byl také osmkrát nominován na Edgar Award. Získal tři ocenění za celoživotní dílo – od Bouchercon World Mystery Convention, časopisu Strand Magazine a v Itálii obdržel cenu Raymonda Chandlera. Podle jeho knihy Dívčí hrob natočilo HBO film s Jamesem Garnerem a Marlee Matlin v hlavních rolích; podle thrilleru Sběratel kostí vznikl ve studiu Universal Pictures film s Denzelem Washingtonem a Angelinou Jolie v hlavních rolích. Stanice Lifetime odvysílala adaptaci titulu Ďáblova slza a NBC nedávno odvysílalo devítidílnou sérii Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector. V roce 2019 se na pulty knihkupectví dostala Hra na nikdy – první díl série, ve které se čtenářům představil kočovný lovec odměn Colter Shaw.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.