Purpurová síť


Carmen Mola

Zabij, nebo budeš zabit. Druhý případ Eleny Blancové.

Oddělení analýzy případů v čele s Elenou Blancovou se pokouší rozkrýt tajnou organizaci Purpurová síť, která šíří nahrávky s mučením lidí. Pro Elenu je případ velice osobní, protože se spolkem se zapletl i její ztracený syn Lucas. Z oběti se ale proměnil v mučitele a teď si násilí zvráceně užívá. Elena je pevně odhodlaná Lucase najít a učinit přítrž šílenství, kterému propadl. Nechá si od matky pomoct, anebo už jeho duši nezvratně pohltila temnota?

Číst více
429,00 Kč doporučená cena
V prodeji

další tituly z řady "Případy Eleny Blancové"

detailní informace

Počet stran 360
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 30.10.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,509 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Původní název La Red Púrpura
Původní jazyk španělština
Překladatel Anna Melicharová
EAN 9788076625631
Věk od 18
Edice TOP thriller
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

autor knihy

Carmen Mola Carmen Mola

Carmen Mola


Carmen Mola je španělská autorka detektivních románů. Obrovský zájem vzbudila v roce 2018 svým debutem Obřad (La novia gitana) s hlavní postavou policejní komisařky Eleny Blancové. Po třetím pokračování série vyšel samostatný thriller s názvem La Bestia (Bestie), který okamžitě strhl žebříčky bestsellerů. Když v roce 2021 získal literární cenu v soutěži Premio Planeta s vysokou finanční odměnou, rozhodli se skuteční autoři odkrýt svou identitu: za pseudonymem Carmen Mola stojí trojice spisovatelů a scenáristů Jorge Díaz, Agustín Martínez a Antonio Mercero.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.