Zachrání doktor Proktor Vánoce? (audiokniha pro děti) | nakladatelství
Zachrání doktor Proktor Vánoce? (audiokniha pro děti)
P

Zachrání doktor Proktor Vánoce? (audiokniha pro děti)


Jo Nesbo

i Připravujeme

Tady to srší humorem a originálními nápady!

Víte, co potřebujete ke zničení Vánoc? Stačí k tomu jeden chamtivý obchodník, který k nim skoupí veškerá práva. A teď je nikdo nesmí slavit. Tedy pokud nejdřív neutratí slušnou sumičku v jeho obchodech. Líza, Bulík a doktor Proktor to tak nenechají. Před tím, než ale Vánoce zachrání, se musí vypořádat i s vánočním skřítkem, který nadělování dárků dávno pověsil na hřebík. Do Štědrého dne přitom zbývá jen pár dní a čas letí jako splašený…
Číst více
299,00 Kč doporučená cena
Vychází 06.12.2021

detailní informace

Počet stran 1
Datum vydání 06.12.2021
Jazyk čeština
Ilustrátor Jo Nesbo
Původní název Kan doktor proktor redde jula?
Původní jazyk norština
EAN 8594050432970
Věk od 10
Edice Audioknihy
Typ CD audio

autor knihy

Jo Nesbo Jo Nesbo

Jo Nesbo


Jo Nesbo je norský spisovatel a hudebník, původním vzděláním ekonom a finanční analytik. Je autorem úspěšné detektivní série započaté v roce 2013 románem Netopýr, v níž vystupuje svérázný kriminalista Harry Hole. Série Nesbomu přinesla obrovský úspěch, obdržel za ni několik ocenění. Mimo sérii s Harrym Holem ale píše například i příběhy pro děti. Jeho knih se celosvětově prodalo přes 50 milionů, dočkaly se překladu do více než třiceti jazyků a vycházejí ve více než stovce zemí.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.