Smrtící zázrak


Angie Kimová

Jak daleko zajdete, abyste ochránili svou rodinu?

V městečku Miracle Creek dojde k výbuchu experimentálního léčebného zařízení, při němž zahyne žena a malý chlapec. Kdo neštěstí zavinil? Matka autistického syna, která už se o něj nechtěla starat? Majitelé zařízení, jimž by pomohly peníze z pojistky? Nebo snad demonstranti odsuzující experimentální léčbu? Dramatické soudní líčení postupně otevírá nejtemnější hlubiny lidského nitra a ukazuje, že v Miracle Creeku není bez viny nikdo.

Na pozadí soudního dramatu autorka zkoumá, jak pevné, nebo naopak křehké mohou být rodinné vazby a co znamená být odlišný – ať už rasou, mentální poruchou nebo zdravotními problémy. Debut Angie Kimové vzbudil mezi čtenáři ohromný ohlas, práva na knihu se prodala do více než patnácti zemí a firma Paramount získala filmová práva. Kniha se dočkala několika ocenění za nejlepší debut roku a v mnoha periodikách se objevila ve výběru těch nejlepších knih roku 2019.

Z angličtiny přeložila Adéla Špínová.

Číst více
399,00 Kč doporučená cena
V prodeji
Podobné

detailní informace

Počet stran 392
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 19.04.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,531 kg
Jazyk čeština
Původní název Miracle Creek
Původní jazyk angličtina
Překladatel Adéla Špínová
EAN 9788076621138
Věk od 15
Edice Thrill
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

autor knihy

Angie Kimová Angie Kimová

Angie Kimová


Angie Kimová se narodila v Jižní Koreji, jako dítě se s rodiči přestěhovala do amerického Baltimoru. Na Stanfordu a Harvardu vystudovala práva a jako právnička se účastnila řady soudních procesů. Publikovala povídky v mnoha periodikách, Smrtící zázrak je její debutový román. S manželem a třemi dětmi žije v Severní Virginii a dále se věnuje psaní.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.