Noční dravec | Albatros media

Noční dravec


Adam Brookes

Napínavý špionážní thriller z pera bývalého zahraničního korespondenta BBC v Číně. První díl trilogie.

Z pracovního tábora uteče po dvacetiletém věznění muž přezdívaný Burák a prchá přes pouště severozápadní Číny. Před svým zatčením pracoval pro britskou tajnou službu, ale po návratu do Pekingu zjišťuje, že se mezitím vše změnilo a v nebezpečných uličkách velkoměsta mu hrozí smrt. Snaží se spojit se svými bývalými chlebodárci prostřednictvím novináře Philipa Mangana a nabízí tajné informace výměnou za vlastní život. Jeho tajemství je však cennější, než si kdokoli z nich dokázal představit, a Mangan se stále hlouběji zaplétá do pavučiny lží a intrik. Napínavý špionážní thriller z pera bývalého zahraničního korespondenta BBC v Číně vykresluje tuto kontroverzní zemi v nepřikrášlené podobě a pozvedá roušku nad špionážními praktikami tajných služeb.   Noční dravec je autorovou prvotinou a zároveň prvním dílem plánované špionážní trilogie.  
Číst více
349,00 Kč doporučená cena
V prodeji

další tituly z řady "čínská trilogie"

detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 416
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 31.07.2017
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,538 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název Night Heron
EAN 9788074735271
Věk od 15
Edice Thrill
Typ Kniha

autor knihy

Adam Brookes Adam Brookes

Adam Brookes


Narodil se v Kanadě, ale vyrůstal v anglickém hrabství Oxfordshire. V osmdesátých letech vystudoval čínštinu na Škole orientálních a afrických studií v Londýně a stal se novinářem. Většinu své profesní dráhy strávil jako zahraniční korespondent BBC. Kromě pobytů v Číně působil v Indonésii a ve Spojených Státech. Pracoval také jako zpravodaj v Afghánistánu, Iráku, Severní Koreji, Mongolsku a řadě dalších zemí v Asii a na Blízkém východě. Autorovou prvotinou je úspěšný špionážní thriller Noční dravec.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.