Vešla do moře


Mark Douglas-Home

Detektivka, která vás strhne jako mořský příboj

Je to už dvacet šet let, co Megan Batesová v odlehlé vsi u skotského pobřeží vešla do moře a nadobro zmizela. Její tělo se nikdy nenašlo, ale její dcera Violet stále doufá. Požádá o pomoc Cala McGilla, který umí v moři najít téměř cokoli. Avšek jeho přítomnost v uzavřené komunitě, rozdělené dávnými vášněmi a záští, vyvolává neklid. Zdá se, že hodně lidí nestojí o to, aby dávná tajemství vyplula na povrch. I druhý případ Cala McGilla, mladého doktoranda v oboru oceánografie, je plný dějových zvratů a překvapení.-- Přeložila Tereza Vlášková
Číst více
349,00 Kč doporučená cena
V prodeji

další tituly z řady "Cal McGill – detektiv-oceánograf"

detailní informace

Počet stran 344
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 20.11.2017
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,473 kg
Jazyk čeština
Původní název The Woman Who Walked into the Sea
Původní jazyk angličtina
EAN 9788025907535
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

autor knihy

Mark Douglas-Home Mark Douglas-Home

Mark Douglas-Home


Mark Douglas-Home je skotský spisovatel a novinář. Studoval na univerzitě v Johannesburgu, ovšem v roce 1970 byl z Jihoafrické republiky deportován kvůli svým karikaturám napadajícím apartheid. Pracoval jako skotský dopisovatel deníku The Independent a posléze v letech 2000 až 2006 vedl deník The Herald. Je autorem trilogie o „mořském detektivu“ Calu McGillovi, která se nejen ve Skotsku dočkala vřelého přijetí kritikou i čtenáři.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.