Ve službách Milosti


Ann Leckieová

Závěrečný díl sci-fi trilogie ověnčené cenami

Čas intrik, úkladů a komplotů skončil – nyní je čas jednat. Dlouho očekávané vyvrcholení Rádčské trilogie je tady. Už se zdálo, že kapitánka Breq, vojačka, která bývala válečnou lodí, má věci konečně pod kontrolou. Náhle je však při prohlídce Athoecké stanice nalezena osoba, která by tam být neměla. Na stanici vzápětí dorazí posel z tajemné, nebezpečné a mocné presgerské říše i kapitánčina úhlavní nepřítelkyně: rozštěpená a pravděpodobně šílená Anánder Mianáj, vládkyně Impéria Rádč, jejíž jednotlivé frakce mezi sebou vedou válku. Kapitánka Breq však nehodlá stanici opustit, protože tím by obyvatele Athoeku vystavila smrtelnému nebezpečí. Jak dopadne tento nerovný souboj? Ve službách Milosti je třetí a závěrečný díl Rádčské trilogie, za niž Ann Leckieová obdržela tři nejvýznamnější ceny v žánru sci-fi literatury: Hugo, Nebula a Cena Arthura C. Clarka.
Číst více
349,00 Kč doporučená cena
Nedostupné

další tituly z řady "Rádčská říše"

detailní informace

Počet stran 312
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 22.01.2018
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,427 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor John Harris
Číslo dílu 3
Původní název Ancillary Mercy (Imperial Radch II)
Původní jazyk angličtina
Překladatel Petr Kotrle
EAN 9788025907870
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

autor knihy

Ann Leckieová Ann Leckieová

Ann Leckieová


Americká autorka a redaktorka Ann Leckieová se zabývá se především žánry sci-fi a fantasy. Za první díl rádčské sci-fi trilogie pojmenovaný Ve službách Spravedlnosti získala hned tři nejprestižnější žánrové ceny: Huga, Nebulu a Cenu A. C. Clarka. Na úspěch prvního románu navázala dvěma pokračováními: Ve službách Meče a Ve službách Milosti. Je také autorkou několika sci-fi povídek.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.