Ve službách Meče | Albatros media

Ve službách Meče


Ann Leckieová

Co kdybyste měli k dispozici tisíce těl a všemocnou technologii? A co kdyby vám to všechno zničehonic sebrali?

Co kdybyste měli k dispozici tisíce těla a všemocnou technologii? A co kdyby vám to všechno zničehonic sebrali? Vládce Rádče svěřila Breq velení nad Milostí Kalr a poslala je na jediné místo, kam by byly ochotné se vypravit: na stanici Athoek, kde v zahradnictví pracuje sestra poručice Awn. Tato stanice byla připojena už před šesti sty lety a všichni obyvatelé jsou plně civilizovaní – nebo by měli být. Nic však není tak poklidné, jak se zdá. Staré národy pořád vzbuzují nervozitu a athoekské stanici Al to na klidu nepřidá. Navíc se zdá, že i Presgery zajímá, co se tu děje… Je jejich zájem bez postranních úmyslů? Ve službách Meče je druhý díl z Rádčské trilogie, za niž Ann Leckieová obdržela tři nejvýznamnější ceny za sci-fi literaturu: Hugo, Nebula a Cena Arthura C. Clarka.
Číst více
369,00 Kč doporučená cena
Nedostupné

detailní informace

Počet stran 336
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 17.04.2017
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,456 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor John Harris
Číslo dílu 2
Původní název Ancillary Sword (Imperial Radch II)
Překladatel Petr Kotrle
EAN 9788025906330
Věk od 15
Typ Kniha

autor knihy

Ann Leckieová Ann Leckieová

Ann Leckieová


Americká autorka a redaktorka Ann Leckieová se zabývá se především žánry sci-fi a fantasy. Za první díl rádčské sci-fi trilogie pojmenovaný Ve službách Spravedlnosti získala hned tři nejprestižnější žánrové ceny: Huga, Nebulu a Cenu A. C. Clarka. Na úspěch prvního románu navázala dvěma pokračováními: Ve službách Meče a Ve službách Milosti. Je také autorkou několika sci-fi povídek.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.