Agent orbulátoru | Kniha Zlín

Menu
nakladatelství světových autorů
aktuální literární trendy
  • Zůstaň se mnou
  • Pražské jaro
  • Řeky
  • Agent orbulátoru
  • Skleněný pokoj

Agent orbulátoru (William Wenton #3)

Cena:
299 Kč
Autor:
Dostupnost:
skladem
ISBN:
978-80-7473-712-1
Překlad:
Marie Voslářová
Datum vydání:
05. 11. 2018
Žánr:
Počet stran / vazba:
208 / brožovaná
  • Popis
  • Úryvek
  • Dotaz ke knize
  • Články

Popis: Agent orbulátoru

Nová tajemství a zdánlivě neřešitelné šifry zavedou Williama Wentona nejen zpět do Institutu posthumáního výzkumu, ale i do mořských hlubin až na samé dno Mariánského příkopu!

Když se hodiny na londýnském Big Benu náhle zastaví, William tuší, že se děje něco mimořádného. A opravdu, objeví se záhadná postava, která si říká agent orbulátoru, a strhne Williama a jeho nejlepší kamarádku Iscii do víru nových dobrodružství. Co agent orbulátoru od Williama chce? A vůbec, co je to vlastně ten orbulátor?

Stránky třetího dílu mezinárodně úspěšné série o Williamu Wentonovi plní záhadná tajemství i zapeklité šifry. Návrat do Williamova vesmíru představuje jiskřivou přehlídku rafinovaných zápletek a zvratů i přemoudřelých robotů. A vypráví i o statečnosti – všech tvarů a velikostí.

Bobbie Peers, norský režisér, scenárista, ilustrátor a spisovatel, držitel Zlaté palmy z Mezinárodního filmového festivalu Cannes, vytvořil vzrušující příběh plný pozoruhodných detailů, humoru a napětí. Série s malým hrdinou, talentovaným luštitelem šifer Williamem Wentonem zaujala literární kritiky, ovládla přední příčky žebříčků prodejnosti a získala literární ocenění. Práva k vydání byla prodána do téměř čtyř desítek zemí.

Úryvek: Agent orbulátoru

Dotaz k produktu Agent orbulátoru

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:povinné *
Číslo "10" slovy:povinné *
Váš dotaz:povinné *
 
  Informace o ochraně osobních údajů
 

Dále doporučujeme

Kryptoportál

Kryptoportál (William Wenton #2)

Dobrodružná jízda světem tajemných sil pokračuje! Tentokrát William s Iscií musí odhalit tajemství záhadného kryptoportálu.

Zloděj luridia

Zloděj luridia (William Wenton #1)

William Wenton si uvědomuje, že není jako všichni ostatní. Nikdo mu nikdy neprozradil, proč jeho rodina používá krycí jméno. A proč je tak neuvěřitelně dobrý v luštění šifer. A…

Erik

Erik

Zahraniční student Erik není jen tak obyčejný kluk. Erik je maličký, zabydlel se ve spíži a místo zoologické zahrady nebo výletů do města ho zajímají ty nejobyčejnější předměty…

Zachrání doktor Proktor Vánoce?

Zachrání doktor Proktor Vánoce? (Doktor Proktor #5)

Pátý díl oblíbené dětské série, ve které to srší humorem i originálními nápady.

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. Zobrazit detaily