Na stránkách KNIHY ZLIN – 4 | únor 2018 | Kniha Zlín

Menu
nakladatelství světových autorů
aktuální literární trendy
  • Zůstaň se mnou
  • Pražské jaro
  • Řeky
  • Agent orbulátoru
  • Skleněný pokoj

Na stránkách KNIHY ZLIN – 4 | únor 2018

28. 2. 2018

Co je nového?

Dnes máme samé skvělé zprávy a máme z nich ohromnou radost. Nejprve vám představíme kompletní ediční plán na první půlrok letošního roku. Věříme, že si v něm najdete tituly, které vás potěší, zaujmou i rozšíří vaše čtenářské obzory.

Čerstvá novinka k nám doputovala od naší nové autorky – Karin Tidbeckové. Její románová prvotina Amatka (vydáme ji na podzim) je nominována na Cenu Comptona Crooka udělovanou v žánrech fantasy, sci-fi a horor. Na knihu Karin Tidbeckové nemusíte čekat až na podzim, ještě v dubnu vydáme její sbírku povídek Sobí hora.

Naše kmenová autorka Kristina Ohlssonová oslaví 2. března narozeniny a proto bychom jí chtěli popřát alespoň takto na dálku vše nejlepší a jeden dárek dát i vám. Po celý březen můžete objednávat knihy této autorky se slevou 20 % na našem eshopu. Rádi doporučujeme zejména její nejnovější téměř hororový psychologický thriller Hořící stromy.

Knihy Kristiny Ohlssonové - sleva 20 %

Právě vyšlo

Příběh o lásce, pokání a touze po štěstí, Víc už se nedozvíme, irského spisovatele Donala Rayna, laureáta Ceny Evropské unie za literaturu.

Víc už se nedozvíme

Brzy vyjde

Na březen připravujeme dvě novinky – první non-fiction letošního roku je Energie Václava Smila. Věříme, že tato kniha o možnostech využití energie, její produkci i vlivu na změny klimatu z pera světově uznávaného vědce českého původu zajme všechny, jimž není lhostejný stav naší planety. Další novinkou bude pokračování Nočního dravce s názvem Hry špionů.

Nová obálka

Minule jsme vám slíbili, že vám ukážeme nové obálky. Tou první je kniha Joa Nesbøho Senzační sbírka zvířat doktora Proktora. Pokud znáte příběhy doktora Proktora už tušíte, že můžete narazit na podivné zvířecí tvory, jejichž existence vás vůbec nepotěší. A právě o těchto zvířátkách tato kniha bude.

Senzační sbírka zvířat doktora Proktora

I nový thriller Fredrika T. Olssona Vševidoucí oko má novou obálku. Umělá inteligence, které nás jednou nejspíš všechny ovládne je jedním z hlavních motivů i tohoto severského thrilleru.

Vševidoucí oko

Nová kniha

Tak už to konečně můžeme zveřejnit! Simon Mawer dokončuje novou knihu, v originále bude mít název Prague Spring, a ano, jak tušíte z názvu, román bude opět inspirován českou historií. A pokud vše klapne, můžete se na ni těšit na podzim!

Simon Mawer

Recenze týdne

„Napětí se Kristině Ohlssonové daří gradovat až do samého konce. S každou stránkou čeká na čtenáře nové překvapení a nečekaný obrat ve vývoji událostí. Až do samého konce budete bojovat s chutí podívat se na poslední stránku a ukončit tu děsivou nejistotu. Pokud to neuděláte a vydržíte, bude vám odměnou neobyčejně napínavý a originální příběh, který vás bude mrazit a připraví vám několik bezesných nocí.“ Portál kukatko.cz a recenze Kristiny Doubravové hodnotí Hořící stromy Kristiny Ohlssonové sto procenty:)

Závěrem

Děkujeme všem, kteří se zapojili do soutěže o jeden z dílů Nesbøho série s Harry Holem. Červenku posíláme Evě do Sloupu v Čechách.

Soutěžit tentokrát můžete s portálem iLiteratura o tři výtisky mrazivého thrilleru Moskva.

Krásný týden z KNIHY ZLIN

Hořící stromy

Hořící stromy

Detektivka s hororovým nádechem z pera jedné z nejlepších skandinávských autorek.

Moskva

Moskva

Návykový a velmi inteligentní thriller odehrávající se přímo v temném srdci komunistického režimu v období studené války

Víc už se nedozvíme

Víc už se nedozvíme

Niterný příběh o lásce, pokání a touze po štěstí.

Energie

Energie

Navýsost aktuální kniha o možnostech využití energie, její produkci i vlivu na změny klimatu z pera světově uznávaného vědce.

Hry špionů

Hry špionů

Napínavý thriller Hry špionů je pokračováním úspěšného románu Noční dravec. Opět se setkáváme s novinářem Philipem Manganem, pracovnicí britské tajné služby Trish Pattersonovou…

Sobí hora

Sobí hora

Magické povídky spojující svět severské mytologie a nadpřirozena, jejichž autorka je považována za mimořádný objev na scéně světové fantasy.

Vševidoucí oko

Vševidoucí oko

Co když si umělá inteligence uvědomí sama sebe a začne nás ovládat?

Senzační sbírka zvířat doktora Proktora

Senzační sbírka zvířat doktora Proktora

Z.J.E.V.N. Zvířata, jejichž existence vás nepotěší

Zpět na výpis »

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. Zobrazit detaily