Kniha zvláštních nových věcí jako seriál | Kniha Zlín

Menu
nakladatelství světových autorů
aktuální literární trendy
  • Doufejme v to nejlepší
  • Než vystydne káva
  • Laila
  • Skleněný pokoj
  • Zůstaň se mnou

Kniha zvláštních nových věcí jako seriál

24. 3. 2017

Amazon představil pilotní epizody pěti nových seriálů a nechává fanoušky hlasovat, který z nich chtějí vidět celý. My máme jasno, volíme adaptaci Knihy zvláštních nových věcí od Michela Fabera.

Hlavní hrdina Peter Leigh (Richard Madden) je misionář, který se má vydat na nejdůležitější cestu svého života. Opustí tak svou milovanou manželku Beu (Flora Spencer-Longhurst) a po dlouhém letu dorazí na vzdálenou planetu, kde místní obyvatelé lační po učení Bible – jeho „knihy zvláštních nových věcí“. Tato výprava vystaví zatěžkávací zkoušce Peterovo náboženské přesvědčení, jeho povědomí o tom, co ještě zvládne lidské tělo, a ze všeho nejvíc jeho lásku k Bee.

Kniha zvláštních nových věcí je veskrze originálním dobrodružným příběhem o víře a poutech mezi dvěma lidmi, které od sebe dělí mnoho světelných let.

Knihu Michela Fabera pro Amazon adaptoval Matt Charman, pilotní epizodu natočil režisér Kevin Macdonald. Hlavní roli si zahrál Richard Madden, známý jako Rob Stark ze seriálu Hra o trůny.Vdalšíchrolích se představí Flora Spencer-Longhurst, Haley Joel Osment, Antje Traue, Mark Addy, Michael James Shaw, Anil Kapoor a další. Dočkáme se celého seriálu? To záleží na fanoušcích. A pokud stejně jako my patříte mezi příznivce Faberovy tvorby, dejte hlas Oasis.

Kniha zvláštních nových věcí

Kniha zvláštních nových věcí

Kniha zvláštních nových věcí je veskrze originálním dobrodružným příběhem o víře a poutech mezi dvěma lidmi, které od sebe dělí mnoho světelných let. V tomto důležitém…

Zpět na výpis »

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. Zobrazit detaily