11. Harry Hole vyjde 11. května 2017 | Kniha Zlín

Menu
nakladatelství světových autorů
aktuální literární trendy
  • Doufejme v to nejlepší
  • Než vystydne káva
  • Laila
  • Skleněný pokoj
  • Zůstaň se mnou

11. Harry Hole vyjde 11. května 2017

19. 9. 2016

Už vám to konečně můžeme říct! 11. kniha s komisařem Harrym Holem vyjde česky 11. května 2017 (4. května v Anglii). Bude se jmenovat Žízeň (v angličtině THE THIRST).

V Žízni se Harry Hole vrací k osloské policii, aby se pokusil dopadnout sériového vraha, který se zaměřuje na uživatelky Tinderu. Způsob, jakým byly ženy zavražděny, ho přitom přivádí na stopu přízraku z minulosti.

Jo Nesbø se přiznal, že měl vždy v plánu vrátit se k Harrymu, je to ostatně jeho spřízněná duše. I když je to duše velice temná, pokaždé je to vzrušující a emocionálně vyčerpávající zážitek. Harry a jeho nový příběh budou za ty bezesné noci stát.

Dvorní překladatelka knih Joa Nesbøho, Kateřina Krištůfková, už má knížku přečtenou a slíbila, že vám brzy prozradí víc.

Rok 2017 bude jednoznačně rokem Harryho Holea. Kromě nové knihy se totiž v říjnu dočkáme i prvního filmu. Ve Sněhulákovi si hlavní roli zahraje Michael Fassbender (více čtěte zde).

Foto: Niklas R. Lello

Žízeň

Žízeň

11. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. V Oslu dojde rychle po sobě k vraždám několika žen, které si domluvily schůzku prostřednictvím seznamky Tinder. Vyšetřovacímu týmu…

Zpět na výpis »

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. Zobrazit detaily